PRŮVODCE  PO  KRKONOŠÍCH.

Nabízíme Vám jedinečného průvodce Krkonošemi na CD ROM, v němž naleznete nepřeberné množství informací o přírodě, historii a památkách  Krkonoš a jejich podhůří, tipy pro strávení aktivní dovolené či volných dní na horách, stejně jako bohatou galerii uměleckých fotografií Krkonoš.


CD průvodce Centrální Krkonoše je nositelem certifikátu:
 • KRKONOŠE - ORIGINÁLNÍ PRODUKT.


 • Průvodce Centrální Krkonoše můžete objednat na e-mailové adrese:  hrdlicka@vrchlabsko.info
  cena 1 CD ROM činí 200,- Kč.


  ***

  "Roky jsem se toulal svými rodnými horami, poznával jejich tvář a duši za jarního tání, rozzářených letních jiter a odpoledních bouří, dalekých výhledů i melancholických mlh podzimu, stejně jako za mrazivých a sychravých zimních dnů. Roky jsem pátral po tajemstvích přírody a dávné historii hor. Průvodce Centrální Krkonoše je plodem těchto let, strávených v kraji mého srdce." Jan L. Hrdlička, autor.

  ***

  Průvodce jako dílo rodilého horala a znalce Krkonoš přináší rozsáhlé informace o přírodě, historii a památkách Centrálních Krkonoš, detailní popis sta nejkrásnějších pěších, lyžařských a cykloturistických výletů do Krkonoš, Podkrkonoší, Jizerských hor, Českého ráje a Broumovska, stejně jako informace o sjízdných řekách, lyžařských areálech a mnoha dalších pozoruhodnostech regionu. Průvodce je doplněn interaktivní fotogalerií s dvěma sty krajinářskými fotografiemi Krkonoš a multimediálním cyklem Krkonoše od jara do zimy.


  Podkrkonošská inženýrská kancelář - rozcestník.